MFQ36470

3.590,оо ден.

3.299,оо ден.

MFQ36470

Опис:

MFQ36470 e рачен миксер од 450 W со додаток блендер

Вклучува додатоци: QuattroBlade сечило од не’рѓосувачки челик со сад за мешање и пасирање

Пет брзини – да се стартуваат сите системи со оптимална моќност

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

SoftTouch: совршено лежи во рака

Тежината на моторот е значително намалена, правејќи ја работата полесна и помалку заморна

Перформанси:

Мотор од 450 W, обезбедува најдобри резултати при работењето

Модерна технологија на моторот: силен, тивок и лесен

Работни брзини : 5 со дополнителна турбо брзина

Комфорт:

Одлично ракување поради меката рачка, големите копчиња и ергономскиот облик

Број на метлици : 4

Благодарение на патентираниот систем, е овозможено лесно отстранување и монтирање на штапниот миксер

Сите додатоци може да се мијат во машината за миење садови

Одвоено копче за фрлање на метлиците

Сад со скала за мерење

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци