MSM66120

3.090,оо ден.

2.890,оо ден.

MSM66120

Опис :

MSM66120 e рачен блендер од 600 W со додаток сецко

Боја: сиво/бела

Мотор со моќност од 600 W брзо ќе измеша и дроби се што сакате

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

SoftTouch: совршено лежи во рака

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

QuattroBlade: четири ножеви за совршени резултати

AntiSPlash: заштита од прскање со нов оптимизиран дизајн

Перформанси:

Мотор со моќност од 600 W брзо ќе измеша и дроби се што сакате

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

Посебни 12 подесувања на брзината

Иновативен, остар нож QuattroBlade со четири ножеви за совршени резултати при пасирање, мешање и сецкање

Практичен мини сецко кој сече билки, ореви, кромид, месо, сирење …

Комфорт:

Тивок мотор со малку вибрации

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, прави работата да биде едноставна и лесна

Лесно пасирање и мешање без иритирачко прскање, нова иновативна форма на блендерот

Сите делови освен моторот се перат во м. за садови

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци