MSM6S20B

3.899,oo ден.

3.499,оо ден.

MSM6S20B

Опис :

MSM6S20B e рачен блендер од 750 W со додаток сецко

Исклучително моќен мотор од 750 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни

12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

Додатоци : мини сецкалка за сецкање

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

Елегантен и модерен дизајн кој одговара на вашата кујна благодарение на издржливиот нерѓосувачки челик.

AntiSPlash: заштита од прскање со нов оптимизиран дизајн

Перформанси:

Исклучително моќен мотор од 750 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни

12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

Иновативен, остар нож QuattroBlade со четири ножеви за совршени резултати при пасирање, мешање и сецкање

Комфорт:

Тивок мотор со малку вибрации

Мини сецкалка за сецкање

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, прави работата да биде едноставна и лесна

Лесно пасирање и мешање без иритирачко прскање, нова иновативна форма на блендерот

Сите делови освен моторот се перат во м. за садови

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци